Rreth nesh

kuzhina

ARREDO FAB Studio


Eshte nje shoqeri e themeluar ne vitin 1996 me eksperience ne treg ne fushen e arredimit per bare, restorante, pasticeri,furra buke, supermarkete, dhoma frigoriferike, vetesherbime,ambjente magazinimi etj. Gjithcka eshte e realizuar me teknologjine e fundit qe ka te beje me arredimin dhe linjat origjinale qe i japin mundesi kujtdo qe te personalizoje zgjedhjet e tij. Cilesia,komoditeti dhe cmimi i mire jane ato qe bejne diferencen.


Lexo me shume

Kontaktoni me ne

Na telefononi

04 241 5200


Adresa jone

Rruga Dritan Hoxha,
1001 Tirana, Shqiperi


Email

info@arredofab.com